Elixir® Strings

Elixir Strings jest pionierem w produkcji strun powlekanych, które oferuje w pełnej gamie grubości do gitar akustycznych, elektrycznych oraz basowych.
Elixir Strings, według muzyków zachowują swoje brzmienie dłużej niż jakiekolwiek inne struny, powlekane lub nie. Dzięki Elixir Strings możesz kupować i wymieniać struny rzadziej i brzmieć świetnie za każdym razem.

󰀀 www.elixirstrings.com

Bum Bum Rurki®  / Boomwhackers®

Strojone plastikowe tuby. Wspaniała zabawka i instrument w jednym, który bawi, uczy, rozwija muzycznie i fizycznie. Wspaniałe narzędzie do tworzenia i szkolenia zespołów (nie tylko muzycznych) na płaszczyźnie współpracy. Dzięki zastosowanemu systemowi kolorów Chroma-Notes®  gra z nut jest przyjemnie prosta i pomaga w łatwy i skuteczny sposób przyswoić sztukę zapisu nutowego nawet małym dzieciom. Szeroki wybór akcesoriów i nieograniczone możliwości zastosowania pozwalają na wykorzystanie Bum Bum Rurek®  / Boomwhackers®  w wielu sytuacjach.

󰀀 www.bumbumrurki.pl

G7th

Innowacyjne kapodastry z technologią Adaptive Radius do gitar akustycznych, klasycznych, elektrycznych i ukulele od brytyjskich inżynierów z G7th.

󰀀 www.g7th.com

ErgoPlay

Doskonałe podgitarniki do gitary klasycznej niemieckiej firmy ErgoPlay dla dzieci i dorosłych

󰀀 www.ergoplay.de

Mad Professor

Kontrowersja, legenda, butik – to Mad Professor. Ręcznie produkowane w Finlandi efekty gitarowe. Absolutny top. Od przesterów, poprzez phasery i delaye, aż do kompresorów.

󰀀 www.mpamp.com

Ebow

Kultowy smyczek do gitary elektrycznej marki Ebow został wynaleziony przez Grega Heeta w 1969 i od 1976 roku podbija świat gitarzystów

󰀀 www.ebow.com

Cleartone

Struny do gitar akustycznych, klasycznych, basowych, elektrycznych, banjo i mandoliny od amerykańskiego producenta Everly Music Company. Opatentowana technologia pozwala na naniesienie na struny powłoki o grubości 0,5 mikrona, która zabezpiecza struny przed korozją, a jednocześnie nie łuszczy się, ani się nie strzępi.

󰀀 www.cleartonestrings.com

ProHands

Specjalistyczne urządzenia do ćwiczeń dla muzyków

󰀀 www.prohands.net

ISP Technologies

ISP Technologies to amerykańska firma mająca w swojej ofercie najlepszą gitarową bramkę szumów – ISP Decimator. Produkuje również wzmacniacze, kolumny oraz efekty gitarowe i basowe. Jej drugą gałęzią produkcyjną są profesjonalne systemy nagłośnieniowe.

󰀀 www.isptechnologies.com

Goki

Instrumenty niemieckiej marki Gollnest & Kiesel KG, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji zabawek drewnianych dla dzieci. Instrumenty Goki przyciągają uwagę kolorystyką, wzornictwem, zastosowanymi materiałami oraz atrakcyjnymi opakowaniami, ale przede wszystkim świetnymi cenami dostosowanymi do kieszeni każdego Klienta.

󰀀 www.goki.eu

Shubb Capos

Kultowa amerykańska marka kapodastrów, której historia sięga 1974 roku.

󰀀 www.shubb.com

Monster Cable

Najwyższej klasy kable do gitar z dożywotnią gwarancją producenta

󰀀 www.vanco1.com/monster

Corvus Rattlesnake

Drewniane, ręcznie produkowane instrumenty od niemieckiego producenta w rozsądnych cenach

󰀀 www.corvus-toys.de

ProCo

Amerykański producent, którego kluczowym produktem jest kultowy RAT – bestsellerowy distrortion, którego historia sięga lat 70tych XX wieku

󰀀 www.ratdistortion.com

Zvex

Każdy gitarowy maniak zna markę ZVEX – to amerykańska manufaktura produkująca butikowe, ręcznie malowane zabawki dla najzamożniejszych (i często najbardziej zwariowanych) gitarzystów. ZVEX wyszedł jednak na przeciw również i mniej zamożnym klientom produkując serie Vexter oraz Vextron.

󰀀 www.zvex.com

Voodoo Lab

Voodoo Lab to amerykańska manufaktura, której produkty znane są na całym świecie z doskonałej jakości oraz nawiązania do tradycji. Lista użytkowników jest naprawdę imponująca, można by długo wymieniać – od Metalliki, poprzez Vaia, aż do Norah Jones. Wygląda na to, że co drugi zawodowy muzyk gra na sprzęcie ze stajni Voodoo Lab…

󰀀 www.voodoolab.com

Snark Tuners

Precyzyjne, szybkie i tanie tunery – tak w skrócie można opisać produkty Snark Tuners. Występują w wersji na klipsie przypinanym do instrumentu, w wersji „kieszonkowej” do podłączenia przewodem oraz w wersji podłogowej. Wszystkie modele charakteryzują się tymi trzema cechami: szybkość, precyzja i niska cena. Dołóżmy do tego ergonomiczną obudowę, precyzyjne przyciski i czytelny kolorowy wyświetlacz i mamy tuner idealny. Snark Tuners – najlepszy strój muzyka!

󰀀 www.snarktuners.com

Danelectro

Efekty gitarowe i gitary elektryczne w bezkompromisowej stylistyce

󰀀 www.danelectro.com

Lindy Fralin Pickups

Ponad 30 lat doświadczenia, jakość ręcznego wykonania i najwyższa jakość materiałów – to w skrócie doskonały opis przetworników gitarowych amerykańskiego producenta Lindy Fralin

󰀀 www.fralinpickups.com