Elixir® Strings

Elixir Strings jest pionierem w produkcji strun powlekanych, które oferuje w pełnej gamie grubości do gitar akustycznych, elektrycznych, basowych oraz banjo i mandoliny.
Elixir Strings, według muzyków zachowują swoje brzmienie dłużej niż jakiekolwiek inne struny, powlekane lub nie. Dzięki Elixir Strings możesz kupować i wymieniać struny rzadziej i brzmieć świetnie za każdym razem.

󰀀 www.elixirstrings.com

Bum Bum Rurki®  / Boomwhackers®

Strojone plastikowe tuby. Wspaniała zabawka i instrument w jednym, który bawi, uczy, rozwija muzycznie i fizycznie. Wspaniałe narzędzie do tworzenia i szkolenia zespołów (nie tylko muzycznych) na płaszczyźnie współpracy. Dzięki zastosowanemu systemowi kolorów Chroma-Notes®  gra z nut jest przyjemnie prosta i pomaga w łatwy i skuteczny sposób przyswoić sztukę zapisu nutowego nawet małym dzieciom. Szeroki wybór akcesoriów i nieograniczone możliwości zastosowania pozwalają na wykorzystanie Bum Bum Rurek®  / Boomwhackers®  w wielu sytuacjach.

󰀀 www.bumbumrurki.pl

GOKI

Wysokiej jakości instrumenty niemieckiej marki Gollnest & Kiesel KG, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji zabawek drewnianych dla dzieci. Instrumenty Goki przyciągają uwagę kolorystyką, wzornictwem, zastosowanymi materiałami oraz atrakcyjnymi opakowaniami, ale przede wszystkim świetnymi cenami dostosowanymi do kieszeni każdego Klienta.

󰀀 www.goki.eu

NoLogo

Kostki gitarowe wysokiej jakości wyprodukowane w Polsce! Efekt współpracy Firmy Muzycznej z firmą NoLogo.
󰀀 www.nologopicks.pl

Danelectro

Efekty gitarowe i gitary elektryczne w bezkompromisowej stylistyce

󰀀 www.danelectro.com

Anasounds

Francuskie butikowe efekty ręcznie montowane o charakterystycznym i nietuzinkowym designie.

󰀀 www.anasounds.com

Encore

Świetne, niedrogie gitary sygnowane przez Treva Wilkinsona – od klasycznego tele, przez LP, po superstrata w wielu wariantach kolorystycznych. Wszystkie gitary ENCORE w dystrybucji Firmy Muzycznej są wyposażone w struny Elixir Strings, zapewniając im doskonałe brzmienie, niezależnie od czasu spędzonego na sklepowej półce. Dodatkowo każda gitara ENCORE w naszej dystrybucji posiada zamontowane strap-loki.

󰀀 www.encore.com.pl

Joia Tubes

The American Orff-Schulwerk Association is a professional organization of educators dedicated to the creative music and movement approach. The Orff Schulwerk method was originally developed in the 1920’s by Carl Orff and Gunild Keetman in Germany.

󰀀 www.joia.com

Snark Tuners

Precyzyjne, szybkie i tanie tunery – tak w skrócie można opisać produkty Snark Tuners. Występują w wersji na klipsie przypinanym do instrumentu, w wersji „kieszonkowej” do podłączenia przewodem oraz w wersji podłogowej. Wszystkie modele charakteryzują się tymi trzema cechami: szybkość, precyzja i niska cena. Dołóżmy do tego ergonomiczną obudowę, precyzyjne przyciski i czytelny kolorowy wyświetlacz i mamy tuner idealny. Snark Tuners – najlepszy strój muzyka!

󰀀 www.snarktuners.com

Zvex

Każdy gitarowy maniak zna markę ZVEX – to amerykańska manufaktura produkująca butikowe, ręcznie malowane zabawki dla najzamożniejszych (i często najbardziej zwariowanych) gitarzystów. ZVEX wyszedł jednak na przeciw również i mniej zamożnym klientom produkując serie Vexter oraz Vextron.

󰀀 www.zvex.com

Voodoo Lab

Voodoo Lab to amerykańska manufaktura, której produkty znane są na całym świecie z doskonałej jakości oraz nawiązania do tradycji. Lista użytkowników jest naprawdę imponująca, można by długo wymieniać – od Metalliki, poprzez Vaia, aż do Norah Jones. Wygląda na to, że co drugi zawodowy muzyk gra na sprzęcie ze stajni Voodoo Lab…

󰀀 www.voodoolab.com

ISP Technologies

ISP Technologies to amerykańska firma mająca w swojej ofercie najlepszą gitarową bramkę szumów – ISP Decimator. Produkuje również wzmacniacze, kolumny oraz efekty gitarowe i basowe. Jej drugą gałęzią produkcyjną są profesjonalne systemy nagłośnieniowe.

󰀀 www.isptechnologies.com

Mad Professor

Kontrowersja, legenda, butik – to Mad Professor. Ręcznie produkowane w Finlandi efekty gitarowe. Absolutny top. Od przesterów, poprzez phasery i delaye, aż do kompresorów.

󰀀 www.mpamp.com

Fulltone

Panie i Panowie. Legenda zawitała w naszych skromnych prograch: Fulltone – efekty gitarowe i basowe Mike’a Fullera ręcznie produkowane w USA. Któż o nich nie słyszał? Grają na nich Paul Gilbert, Steve Vai, Lenny Kravitz i cała masa innych artystów…

󰀀 www.fulltone.com

Plantronics

Plantronics to firma wywodząca się z Ameryki. Od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji dźwiękowej, tworzącym rozwiązania, które łączą w sobie lepszą jakość dźwięku i redukcję hałasów otoczenia z bezkonkurencyjnym poziomem usług i produktów. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata.

󰀀 www.plantronics.com

ProHands

Specjalistyczne urządzenia do ćwiczeń dla muzyków

󰀀 www.prohands.net

Kyser

Doskonałe kapodastry oraz akcesoria gitarowe produkowane w USA.

󰀀 www.kysermusical.com