Elixir® Strings
Elixir Strings jest pionierem w produkcji strun powlekanych, które oferuje w pełnej gamie grubości do gitar akustycznych, elektrycznych oraz basowych.
Elixir Strings, według muzyków zachowują swoje brzmienie dłużej niż jakiekolwiek inne struny, powlekane lub nie. Dzięki Elixir Strings możesz kupować i wymieniać struny rzadziej i brzmieć świetnie za każdym razem.
Bum Bum Rurki® / Boomwhackers®
Strojone plastikowe tuby. Wspaniała zabawka i instrument w jednym, który bawi, uczy, rozwija muzycznie i fizycznie. Wspaniałe narzędzie do tworzenia i szkolenia zespołów (nie tylko muzycznych) na płaszczyźnie współpracy. Dzięki zastosowanemu systemowi kolorów Chroma-Notes® gra z nut jest przyjemnie prosta i pomaga w łatwy i skuteczny sposób przyswoić sztukę zapisu nutowego nawet małym dzieciom. Szeroki wybór akcesoriów i nieograniczone możliwości zastosowania pozwalają na wykorzystanie Bum Bum Rurek® / Boomwhackers® w wielu sytuacjach.
G7th
Innowacyjne kapodastry z technologią Adaptive Radius do gitar akustycznych, klasycznych, elektrycznych i ukulele od brytyjskich inżynierów z G7th.
ErgoPlay
Doskonałe podgitarniki do gitary klasycznej niemieckiej firmy ErgoPlay dla dzieci i dorosłych
Mad Professor
Kontrowersja, legenda, butik – to Mad Professor. Ręcznie produkowane w Finlandi efekty gitarowe. Absolutny top. Od przesterów, poprzez phasery i delaye, aż do kompresorów.
Ebow
Kultowy smyczek do gitary elektrycznej marki Ebow został wynaleziony przez Grega Heeta w 1969 i od 1976 roku podbija świat gitarzystów
Cleartone
Struny do gitar akustycznych, klasycznych, basowych, elektrycznych, banjo i mandoliny od amerykańskiego producenta Everly Music Company. Opatentowana technologia pozwala na naniesienie na struny powłoki o grubości 0,5 mikrona, która zabezpiecza struny przed korozją, a jednocześnie nie łuszczy się, ani się nie strzępi.
ISP Technologies
ISP Technologies to amerykańska firma mająca w swojej ofercie najlepszą gitarową bramkę szumów – ISP Decimator. Produkuje również wzmacniacze, kolumny oraz efekty gitarowe i basowe. Jej drugą gałęzią produkcyjną są profesjonalne systemy nagłośnieniowe.
Goki
Instrumenty niemieckiej marki Gollnest & Kiesel KG, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji zabawek drewnianych dla dzieci. Instrumenty Goki przyciągają uwagę kolorystyką, wzornictwem, zastosowanymi materiałami oraz atrakcyjnymi opakowaniami, ale przede wszystkim świetnymi cenami dostosowanymi do kieszeni każdego Klienta.
Monster Cable
Najwyższej klasy kable do gitar z dożywotnią gwarancją producenta
Corvus Rattlesnake
Drewniane, ręcznie produkowane instrumenty od niemieckiego producenta w rozsądnych cenach
ProCo
Amerykański producent, którego kluczowym produktem jest kultowy RAT – bestsellerowy distrortion, którego historia sięga lat 70tych XX wieku
Zvex
Każdy gitarowy maniak zna markę ZVEX – to amerykańska manufaktura produkująca butikowe, ręcznie malowane zabawki dla najzamożniejszych (i często najbardziej zwariowanych) gitarzystów. ZVEX wyszedł jednak na przeciw również i mniej zamożnym klientom produkując serie Vexter oraz Vextron.
Voodoo Lab
Voodoo Lab to amerykańska manufaktura, której produkty znane są na całym świecie z doskonałej jakości oraz nawiązania do tradycji. Lista użytkowników jest naprawdę imponująca, można by długo wymieniać – od Metalliki, poprzez Vaia, aż do Norah Jones. Wygląda na to, że co drugi zawodowy muzyk gra na sprzęcie ze stajni Voodoo Lab…
Snark Tuners
Precyzyjne, szybkie i tanie tunery – tak w skrócie można opisać produkty Snark Tuners. Występują w wersji na klipsie przypinanym do instrumentu, w wersji „kieszonkowej” do podłączenia przewodem oraz w wersji podłogowej. Wszystkie modele charakteryzują się tymi trzema cechami: szybkość, precyzja i niska cena. Dołóżmy do tego ergonomiczną obudowę, precyzyjne przyciski i czytelny kolorowy wyświetlacz i mamy tuner idealny. Snark Tuners – najlepszy strój muzyka!
Lindy Fralin Pickups
Ponad 30 lat doświadczenia, jakość ręcznego wykonania i najwyższa jakość materiałów – to w skrócie doskonały opis przetworników gitarowych amerykańskiego producenta Lindy Fralin