OKKO Dominator

Agresywny brytyjski crunch, klasyczny heavy metal, nowoczesny high gain i wszystko pomiędzy – Dominator da sobie z tym radę. To urządzenie nie ma nic wspólnego z przekompresowanymi, sztucznie brzmiącymi „sypialniano metalowymi” efektami distortion, które znikają w miksie, jeśli spróbujesz ich użyć w realnym scenariuszu z zespołem. Surowa, naturalna struktura wzmocnienia, wybuchowy atak, zwarty dół i doskonała czytelność akordów czynią różnicę – Dominator działa doskonale zarówno podczas ćwiczenia w domu jak i na scenie.

Aktywna 3-pasmowa korekcja z przełącznikiem częstotliwości środkowej zapewnia efektywną i intuicyjną kontrolę nad szeroką paletą brzmień. (Dokładny opis regulatorów i ustawienia przykładowe można znaleźć w instrukcji obsługi).

Podobnie jak pozostałe przestery OKKO, Dominator zawiera wewnętrzny powielacz napięcia. Trzy stopnie wzmocnienia i korekcja bazują na różnych, osobno filtrowanych napięciach aż do 18V dla optymalnej dynamiki i niskiego poziomu szumów.

Dominator działa najlepiej na czystym kanale wzmacniacza o wysokim progu przesterowania, szczególnie przy mocno basowym „DŻDŻ”.