OKKO Coca Comp

OKKO CocaComp to studyjnej jakości kompresor i czysty boost. Nie koloryzuje brzmienia, poszerza je. Użyj go na czystym kanale dla potężnej, zwartej i dynamicznej barwy bez spłaszczonego ataku… Połącz go z lekko przesterowanym wzmacniaczem lub efektami overdrive aby uzyskać dynamiczne, śpiewne brzmienie solowe bez przesadnego przesterowania. Podłącz gitarę akustyczną z przetwornikiem piezo aby dodać brzmieniu masy i pozbawić go szorstkości. Coca sprawia, że wszystko brzmi lepiej 🙂

Układ CocaComp nie ma nic wspólnego z klasycznymi szarymi, czerwonymi i pomarańczowymi kompresorami. Podobnie jak w drogich studyjnych kompresorach, jego działanie oparte jest na optoizloatorze, dzięki czemu kompresja jest łagodna i naturalna.

Zamiast regulacji Attack/Release/Threshold, Coca zawiera tylko jeden regulator o nazwie SING. Kompresja odbywa się „od dołu” – atak i mocne dźwięki pozostają niezmienione, dźwięki o niższym poziomie zostają wzmocnione i sustain wydłużony.

PUSH to regulacja/podbicie głośności. Poziom jest wyrównany przy ustawieniu gałki na godzinę 10.

Niskoszumny układ i wybór komponentów sprawiają, że CocaComp jest wyjątkowo cichy – żadnego szumu, brumu i innych niechcianych przydźwięków!